Oglati pekač 24×24 cm – Titanium Nowo
104,70 €
Oglati pekač Titanium Nowo velikosti 24 x 24 cm je odporen na temperaturo do 250°C. Lahko se pomiva v pomivalnem stroju.
Na zalogi (nima zaloge, a se lahko naroči)
Dodatne podrobnosti
| Velikost | 24 x 24 cm |
|---|---|
| Višina | 10 cm |
| Volumen | 4 l |
| Ročaj | fiksen |
| Za plošče s Ø do | 17,5 cm |
| Premer dna | 17,5 cm |
| Debelina dna | približno 9 mm |
| Primerno za | indukcija, keramika, plin, elektrika, halogen, pečica do 250°C, pomivalni stroj |
| Material | liti aluminij |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.








Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.