Ponev nizka Ø20 cm – Titanium Nowo
70,57 €
Nizka ponev Titanium Nowo s premerom Ø20 cm je primerna za vse vrste štedilnikov.
Lahko jo uporabljate tudi v pečici; odporna je proti vročini do 250°C. Če je ročaj snemljiv, ga je potrebno pred uporabo v pečici odstraniti. Lahko se pomiva v pomivalnem stroju.
Na zalogi (nima zaloge, a se lahko naroči)
Dodatne podrobnosti
| Velikost | Ø20 cm |
|---|---|
| Višina | 5 cm |
| Ročaj | snemljiv |
| Za plošče s Ø do | 14 cm |
| Premer dna | 13,5 cm |
| Debelina dna | približno 9 mm |
| Primerno za | indukcija, keramika, plin, elektrika, halogen, pečica do 250°C, pomivalni stroj |
| Material | liti aluminij |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.









Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.