Oglata ponev 26×26 cm – Titanium Nowo
87,00 €
Kvadratna ponev za cvrtje Titanium Nowo velikosti 26 x 26 cm je primerna za vse vrste štedilnikov.
Lahko jo uporabljate tudi v pečici; odporna je proti vročini do 250°C. Če je ročaj snemljiv, ga je potrebno pred uporabo v pečici odstraniti. Lahko se pomiva v pomivalnem stroju.
Ni na zalogi
Dodatne podrobnosti
| Velikost | 26 x 26 cm |
|---|---|
| Višina | 6,5 cm |
| Ročaj | snemljiv |
| Za plošče s Ø do | 16,5 cm |
| Premer dna | 18,5 |
| Debelina dna | približno 9 mm |
| Primerno za | indukcija, keramika, plin, elektrika, halogen, pečica do 250°C, pomivalni stroj |
| Material | liti aluminij |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.









Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.