Pekač Ø28 cm – Titanium Nowo
104,76 €
Pekač Casseroles Titanium Nowo s premerom Ø28 cm je odporen na temperaturo do 250°C. Lahko se pomiva v pomivalnem stroju.
Na zalogi (nima zaloge, a se lahko naroči)
Dodatne podrobnosti
| Velikost | Ø28 cm |
|---|---|
| Višina | 8 cm |
| Volumen | 4,5 l |
| Ročaj | fiksen |
| Za plošče s Ø do | 22 cm |
| Debelina dna | približno 9 mm |
| Primerno za | indukcija, keramika, plin, elektrika, halogen, pečica do 250°C, pomivalni stroj |
| Material | liti aluminij |
| Premer dna | 21 cm |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.








Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.