Kozica za omake Ø18 cm – Titanium Nowo
82,32 €
Kozica za omake Titanium Nowo s premerom Ø18 cm je primerna za vse vrste štedilnikov.
Lahko jo uporabljate tudi v pečici; odporna je proti vročini do 250°C. Če je ročaj snemljiv, ga je potrebno pred uporabo v pečici odstraniti. Lahko se pomiva v pomivalnem stroju.
Na zalogi
Dodatne podrobnosti
| Velikost | Ø18 cm |
|---|---|
| Višina | 10 cm |
| Volumen | 2 l |
| Ročaj | snemljiv |
| Za plošče s Ø do | 14,5 cm |
| Premer dna | 13 cm |
| Debelina dna | približno 9 mm |
| Primerno za | indukcija, keramika, plin, elektrika, halogen, pečica do 250°C, pomivalni stroj |
| Material | liti aluminij |
Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.









Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.